Psací stůl RACK 01

Psací stůl Rack 01 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Psací stolek s nástavbou... více informací »
Psací stůl RACK 01
3 069 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl Rack 01 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Psací stolek s nástavbou...

Psací stůl Rack 01 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Psací stolek s nástavbou využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce Rack jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Oblíbený produkt Psací stůl RACK 01 je k dispozici právě zde tady na webu v rubrice psací stoly. Máme pro vás parádní produkty z této rubriky za extra cenu!

Žádaný výrobek Psací stůl RACK 01 od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete teď za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 3 069 Kč.