Psací stůl single

Masiv - smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Psací stůl single
12 849 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Masiv – smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 30 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 107 cm – hloubka 55 cm – výška 76 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Tento vynikající produkt Psací stůl single je k dostání snadno tady na našem webu umístěný v rubrice kancelářské stoly. Podívejte se na parádní produkty z naší sekce ve výhodné akci. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. představuje velmi kvalitní zboží. Podívejte se sami. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě produkt Psací stůl single od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. najdete zde nyní opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 12 849 Kč.