Psací stůl SMART B-1

Psací stůl SMART B-1 nabízíme v kombinaci MDF, přírodní dýhy a oceli. Tento originální nábytek doporučujeme pro ty, kteří... více informací »
Psací stůl SMART B-1
17 649 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl SMART B-1 nabízíme v kombinaci MDF, přírodní dýhy a oceli. Tento originální nábytek doporučujeme pro ty, kteří...

Psací stůl SMART B-1 nabízíme v kombinaci MDF, přírodní dýhy a oceli. Tento originální nábytek doporučujeme pro ty, kteří milují klasický a nadčasový styl interiéru. Díky lehkému tvaru je výrobek vhodný jak do obývacího pokoje, tak do konferenční místnosti nebo kanceláře. Atraktivní barvy a použití přírodní dubové dýhy podtrhují jedinečnost tohoto regálu.

Tento designový produkt lze pořídit přímo na webu v populární sekci psací stoly. Nyní koupíte zlevněné zboží z této známé kategorie v akci. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Psací stůl SMART B-1 od skvělé a známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách za super cenu! Zrovna teď v akci za 17 649 Kč.