Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 – ratan

Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a s úložným prostorem. V tomto... více informací »
Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 -  ratan
10 690 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a s úložným prostorem. V tomto...

Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a s úložným prostorem. V tomto případě je povrch ratanové sedací soupravy lakován do bílého odstínu. U této ratanové sedací soupravy si můžete vybrat z více variant látek. Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice. U kvalitních látek KEPR a MELÍR je příplatek za celou ratanovou sedací soupravu. Nákup ratanové sedací soupravy uskutečníte vstupem do sekce VARIANTY a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.


Žádaný produkt Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 – ratan můžete nakoupit již dnes na stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Mrkněte na ještě podobné zboží z této rubriky v akci! Výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vynikající výrobky To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční produkt Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - ratan od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách nyní opravdu výhodně! V akci od 10 690 Kč.