Ratanová sedací souprava GAMA 4+1

Ratanová sedací souprava GAMA s aluminiovou konstrukcí, bílým výpletem z umělého ratanu a červenými a žlutými sedáky. V setu vám dodáme 4... více informací »
Ratanová sedací souprava GAMA 4+1
10 900 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava GAMA s aluminiovou konstrukcí, bílým výpletem z umělého ratanu a červenými a žlutými sedáky. V setu vám dodáme 4...

Ratanová sedací souprava GAMA s aluminiovou konstrukcí, bílým výpletem z umělého ratanu a červenými a žlutými sedáky. V setu vám dodáme 4 křesla a stolek se skleněnou deskou. Sedací souprava je prakticky nezničitelná, nepodléhá korozi ani změně povrchu materiálu sedacích ploch. Sedací soupravu využijete na vaší terase, zahradě, či u bazénu. Umělý ratan je v současné době velmi využívaný vzhledem ke svým vlastnostem a malými nároky na údržbu.

Vysoce kvalitní produkt je k dostání přímo tady na našich stránkách zařazený v sekci sedací soupravy! Nyní koupíte kvalitní výrobky ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu!

Tento zlevněný kus Ratanová sedací souprava GAMA 4+1 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás právě skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 10 900 Kč.