Ratanový jídelní stůl UNI, světlý

Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná... více informací »
Ratanový jídelní stůl UNI
3 040 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná...

Ratanový jídelní stůl ve světlém odstínu na našem skladu v nabídce ratanového nábytku. K jídelnímu stolu náleží skleněná deska o průměru 90 cm. Neváhejte s objednávkou tohto kusu praktického ratanového nábytku do vaší jídelny. Ratanový jídellní stůl můžete kombinovat s ratanovými jídelními židlemi v naší nabídce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Ratanový jídelní stůl UNI, je k získání zrovna tady na našem webu umístěný v rubrice jídelní stoly. Podívejte se na ještě další produkty z této známé sekce za výhodné peníze! Dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající sortiment. za mimořádně nízké ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Ve slevě produkt Ratanový jídelní stůl UNI, světlý od skvělé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady opravdu výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 3 040 Kč.