Regál 06

Stabilní regál VIA 06 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál disponuje 2 poličkami... více informací »
Regál  06
5 175 Kč
Ověřit dostupnost
Stabilní regál VIA 06 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál disponuje 2 poličkami...

Stabilní regál VIA 06 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál disponuje 2 poličkami a otvírací skříňkou. Regál využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem VIA vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce VIA jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Tento oblíbený kus Regál 06 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás právě skutečně výhodně. Akční cena 5 175 Kč.