Regál 1D pravý

Regál s ABS hranamiz kolekce Candy. Policový regál s plnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska,... více informací »
Regál  1D pravý
5 739 Kč
Ověřit dostupnost
Regál s ABS hranamiz kolekce Candy. Policový regál s plnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska,...

Regál s ABS hranamiz kolekce Candy. Policový regál s plnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, dveře) v dezénu dub craft tmavý / bílá. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami a plastovými nožkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. S jednotlivými prvky z kolekce Candy si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání v obývacím pokoji (viz související produkty). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 38 cm – výška 205 cm

Hodně oblíbený výrobek Regál 1D pravý jde pořídit rovněž na webu zařazený v rubrice knihovny. Najděte si jiné výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Nejprodávanější výrobek Regál 1D pravý od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat zde teď právě napořád výhodně! Aktuálně výhodně za 5 739 Kč.