Regál ADAM 2D

Policový regál Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS... více informací »
Regál ADAM 2D
6 302 Kč
Ověřit dostupnost
Policový regál Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS...

Policový regál Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Regál se 2 dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je dělený 4 policemi. Při objednání si zvolíte pravé či levé otevírání dvířek. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.


Žádaný produkt Regál ADAM 2D jde nakoupit taky na stránkách v oblíbené sekci knihovny! Najděte si podobné produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Neodolatelný produkt Regál ADAM 2D od kvalitního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete ještě dnes za parádní cenu. Nabídka již od 6 302 Kč.