Regál Armarios, /

Moderní, víceúčelový regál z lamina Armarios. Vhodně kombinuje dezén dřeva borovice s bílými prvky, čímž velice ozvláštní váš interiér.... více informací »
Regál Armarios
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní, víceúčelový regál z lamina Armarios. Vhodně kombinuje dezén dřeva borovice s bílými prvky, čímž velice ozvláštní váš interiér....

Moderní, víceúčelový regál z lamina Armarios. Vhodně kombinuje dezén dřeva borovice s bílými prvky, čímž velice ozvláštní váš interiér. Můžete jej umístit do obývacího pokoje, skvěle ale zapadne i na chodbu, do předsíně nebo dětského pokoje. Vystavte své oblíbené knihy nebo dekorace všem na odiv! Provedení: borovice / bílá lamino Rozměry: šířka 60 cm hloubka 24 cm výška 108 cm tloušťka materiálu 15 mm Prohlédněte si také tento regál v dalších vyhotoveních – viz související produkty níže.


Unikátní produkt Regál Armarios, / je k získání aktuálně tu na stránkách v populární sekci knihovny! Nyní můžete získat jiné produkty z této rubriky za outletovou cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o vynikající výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Unikátní produkt Regál Armarios, / pocházející od značky FORLIVING s.r.o. naleznete u nás teď skutečně výhodně. Nabídky od 1 290 Kč.