Regál Bunkin 3,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této... celý popis>
Regál Bunkin 3
3 190 Kč
Ověřit dostupnost

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme středně vysoký regál Bunkin s osmi policemi na nožičkách. Díky univerzálnímu provedení jej můžete postavit ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina zelené barvy a hrubý korpus je o síle 35 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: zelená lamino Rozměry: šířka 76 cm hloubka 29 cm výška 153 cm tloušťka materiálu korpus 35 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.

Tento exkluzivní kus Regál Bunkin 3, od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde se slevou. Akční ceny již od 3 190 Kč.