Regál Bunkin 4,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této... více informací »
Regál Bunkin 4
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této...

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme středně velký regál Bunkin s šesti policemi na nožičkách. Můžete jej také používat jako komodu a postavit jej ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina bílé barvy a hrubý korpus je o síle 35 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 111 cm hloubka 29 cm výška 83 cm tloušťka materiálu korpus 35 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.


Neodolatelný produkt Regál Bunkin 4, jde pořídit zrovna tady na našich stránkách ve známé sekci knihovny! Pořiďte si oblíbené zboží z této rubriky snadno online.

Tento zlevněný výrobek Regál Bunkin 4, značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zde skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 590 Kč.