Regál Bunkin 5,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém... více informací »
Regál Bunkin 5
3 370 Kč
Ověřit dostupnost
Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém...

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme větší regál Bunkin s devíti policemi na nožičkách. Můžete jej také používat jako komodu a postavit ho ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina bílé barvy a hrubý korpus je o síle 35 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 111 cm hloubka 29 cm výška 118 cm tloušťka materiálu korpus 35 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.

Tento designový produkt je k získání teď na našich stránkách v rubrice knihovny! Připravili jsme pro vás další výrobky z naší kategorie za skvělou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí prvotřídní produkty ! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Super produkt Regál Bunkin 5, originál od značky FORLIVING s.r.o. máte možnost získat tady výhodně. Výhodně za 3 370 Kč.