Regál Bunkin 6,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této... více informací »
Regál Bunkin 6
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této...

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme největší a nejprostornější regál Bunkin s 16 policemi na nožičkách. Díky univerzálnímu provedení jej můžete postavit ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina bílé barvy a hrubý korpus je o síle 35 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 146 cm hloubka 29 cm výška 153 cm tloušťka materiálu korpus 35 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.


Akční produkt lze sehnat aktuálně tady u nás ve známé kategorii knihovny. Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce za outletovou cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí top sortiment

Kvalitní a žádaný kus Regál Bunkin 6, od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás právě za akční cenu. Ceny od 3 590 Kč.