Regál LT8

Policový regál Loft LT8nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Vysoký regál má 3 otevřené police a... více informací »
Regál  LT8
5 846 Kč
Ověřit dostupnost
Policový regál Loft LT8nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Vysoký regál má 3 otevřené police a...

Policový regál Loft LT8nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Vysoký regál má 3 otevřené police a plná dvířka. Otevírání dvířek je univerzální, zvolíte si jej sami při montáži. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka 40 cm – výška 193,5 cm

Kvalitní a levný produkt Regál LT8 jde získat bez obtíží na našem webu v kategorii knihovny! Nyní koupíte unikátní zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu!

Tento unikátní výrobek Regál LT8 od populární značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady nyní výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 5 846 Kč.