Regál MOBIUS 2D alpská

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany... více informací »
Regál MOBIUS 2D alpská
5 152 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany...

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v bílém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 2 dveřmi a otevřenou policí je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Za dvířky naleznete věšákovou tyč a ve spodní části další praktickou polici. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.


Tento skvělý produkt Regál MOBIUS 2D alpská lze získat mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v rubrice knihovny! Mrkněte na akční produkty z naší sekce za internetové ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Regál MOBIUS 2D alpská od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte v naší nabídce za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 5 152 Kč.