Regál MOBIUS 2D staro

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání... více informací »
Regál MOBIUS 2D staro
5 152 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání...

Regál Mobius 2D nabízíme z lamina v růžovém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní regál se 2 dveřmi a otevřenou policí je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Za dvířky naleznete věšákovou tyč a ve spodní části další praktickou polici. Dodáváme v demontu – bez kovového rámu, který si objednáte samostatně viz související produkty. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Vybírat můžete ze 3 výšek rámu a široká škála skříňových prvků systému Mobius vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor ve vašem domově či kanceláři. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.


Tento kvalitní a žádaný kousek Regál MOBIUS 2D staro naleznete právě nyní tu ve známé sekci knihovny. Nyní získáte akční produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Regál MOBIUS 2D staro od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat u nás nyní ve slevě. V současnosti pořídíte za cenu 5 152 Kč.