Regál R2, dub craft zlatý / grafit šedá

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s... více informací »
Regál  R2
4 760 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Regál z této kolekce disponuje otevřenou částí s policemi, na které můžete umístit své oblíbené dekorace, a dále prostor za dvířky s dalšími poličkami. Dodáváme v demontu. Provedení: otevírání vpravo dub craft zlatý / grafitově šedá DTD laminovaná Rozměry: šířka 54,7 cm hloubka 42 cm výška 200,5 cm tloušťka materiálu korpus 16 mm tloušťka materiálu vrchní deska 22 mm Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.

Tento velmi oblíbený kus Regál R2, dub craft zlatý / grafit šedá máte možnost sehnat již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii knihovny! Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této známé kategorie za nejlepší ceny.

Velmi žádaný kus Regál R2, dub craft zlatý / grafit šedá od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde za výprodejovou cenu! Nabídka již od 4 760 Kč.