Regál R3

Vysoký regál z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech... více informací »
Regál  R3
3 528 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoký regál z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech...

Vysoký regál z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Regál disponuje 4 policemi a vyrábíme ho z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 43 cm – výška 198 cm Regál R3 je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.


Oblíbený a kvalitní produkt Regál R3 jde nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v sekci knihovny. Nyní si můžete pořídit další produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci.

Tento oblíbený výrobek Regál R3 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady teď ve slevě. Teď za akční cenu 3 528 Kč.