Regál RACK 04

Regál Rack 04 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má skříňku se 2 dvířky a 3... více informací »
Regál RACK 04
3 182 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Rack 04 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má skříňku se 2 dvířky a 3...

Regál Rack 04 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má skříňku se 2 dvířky a 3 poličkami. Můžete do něj umístit knížky v obýváku nebo šanony v kanceláři. Systém Rack nabízíme v několika dekorových kombinací, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Kvalitní a žádaný výrobek Regál RACK 04 najdete zrovna tady a teď na našem webu v populární rubrice knihovny! Připravili jsme parádní zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás najdete více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout top výrobky A tady je důkaz.

Tento kvalitní a levný výrobek Regál RACK 04 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě zde skutečně levně! Akční cena již od 3 182 Kč.