Regál RACK 05

Regál Rack 05 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2... více informací »
Regál RACK 05
3 603 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Rack 05 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2...

Regál Rack 05 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2 skříňky s dvířky a poličku. Můžete do něj umístit knížky v obýváku nebo šanony v kanceláři. Systém Rack nabízíme v několika dekorových kombinací, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.


Tento kvalitní a žádaný výrobek Regál RACK 05 můžete nakoupit v pohodě na našich stránkách umístěný v sekci knihovny! Vyberte si podobné kusy z naší kategorie jednoduše online.

Tento unikátní výrobek Regál RACK 05 od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách teď téměř zdarma! Cena od 3 603 Kč.