Regál RACK 08

Regál Rack 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2... více informací »
Regál RACK 08
4 149 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Rack 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2...

Regál Rack 08 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Regál má 2 skříňky s dvířky a poličku. Můžete do něj umístit knížky v obýváku nebo šanony v kanceláři. Systém Rack nabízíme v několika dekorových kombinací, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Díky tomu si můžete nábytkem Rack vybavit obýváky, pracovny či kanceláře. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce Rack je vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Kvalitní a žádaný kus Regál RACK 08 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady a teď právě levně. Akční ceny od 4 149 Kč.