Regál SVN-08

Regál Sven 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na 3 otevřených policích, za plnými dvířky prostor dělí... více informací »
Regál  SVN-08
5 410 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Sven 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na 3 otevřených policích, za plnými dvířky prostor dělí...

Regál Sven 08 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na 3 otevřených policích, za plnými dvířky prostor dělí police. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Velmi prodávaný výrobek Regál SVN-08 je k sehnání pohodlně tu zařazený v rubrice knihovny! Nyní můžete koupit jiné zboží ve zmiňované kategorii za super peníze. Výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vysoce kvalitní zboží.

Kvalitní a oblíbený kus Regál SVN-08 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zrovna za akční cenu. Nabídka od 5 410 Kč.