Regál SVN-09

Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete... více informací »
Regál  SVN-09
8 286 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete...

Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete také vystavit v otevřených policích. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Zobrazené LED osvětlení není součástí ceny ani dodání. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Hodně prodávaný produkt máte možnost najít zrovna tady na našich stránkách umístěný v sekci knihovny. Nyní můžete najít ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii za výborné peníze! To ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Regál SVN-09 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. najdete teď téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 8 286 Kč.