Regál SVN-10

Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete... více informací »
Regál  SVN-10
6 331 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete...

Regál Sven 09 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory na policích za 3 dvířky, ale knihy či dekorace můžete také vystavit v otevřených policích. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Zobrazené LED osvětlení není součástí ceny ani dodání. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.

Tento nejprodávanější výrobek Regál SVN-10 máte možnost dostat nyní na našich stránkách zařazený v rubrice knihovny. Vyberte si zcela nové produkty z této známé sekce na pár kliknutí! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí špičkový sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Výjimečný a žádaný kus Regál SVN-10 od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zrovna za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 6 331 Kč.