Regál SVN-13

Regál Sven 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory ve 3 zásuvkách a na policích za 2 dvířky. Knihy či... více informací »
Regál  SVN-13
8 377 Kč
Ověřit dostupnost
Regál Sven 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory ve 3 zásuvkách a na policích za 2 dvířky. Knihy či...

Regál Sven 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Regál vám poskytne úložné prostory ve 3 zásuvkách a na policích za 2 dvířky. Knihy či dekorace můžete také vystavit v otevřených policích. Výrazným prvkem jsou černé dřevěné nožky o výšce 18 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Zobrazené LED osvětlení není součástí ceny ani dodání. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Sven je tím pravým! Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání. Lamino materiál o síle 16 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Kolekce nábytku Sven vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi.


Tento žádaný kus máte možnost sehnat již dnes tady na stránkách v populární kategorii knihovny! Prozkoumejte jiné produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající kus Regál SVN-13 od populární značky FORLIVING s.r.o. najdete zde nyní ve výprodejové akci! Akční cena 8 377 Kč.