Rohová sedací souprava Boogie

Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z... více informací »
Rohová sedací souprava Boogie
26 350 Kč
Ověřit dostupnost
Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z...

Menší rohová sedací souprava Boogie zaujme nejen tvarem ale také originálním proševem. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Ozdobné nožičky jsou kovové pochromované. Dále si zvolte levý nebo pravý roh a případně také variantu s rozkladem a funkcí spaní. Mechanismus rozkládání „EASY LIFT“ umožňuje snadné a rychlé rozložení pro spaní. Sedací souprava nemá úložný prostor. Doplňkové polštářky nejsou zahrnuty v ceně – můžete si je doobjednat (viz související produkty). Spací plocha po rozložení (pouze varianta s rozkladem) 130×208 cm.

Ve slevě tento kousek jde sehnat ještě tady a teď na našem webu ve známé rubrice sedací soupravy! Vyhledejte si akční produkty z této sekce za internetové ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Rohová sedací souprava Boogie od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 26 350 Kč.