Rohová sedací souprava Clarissa

Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v... více informací »
Produkt bez obrázku
38 040 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v...

Rohová sedací souprava Clarissa s vyššími opěráky, které zajišťují maximální pohodlí při sezení. Sedací souprava v klasickém designu s vyššími nožkami z tvrzeného plastu, což jistě ocení majitelé podlahových topení. Sedací souprava Clarissa je skvělým řešením do klasicky zařízených interiérů, kde je kladený velký důraz na praktické využití a maximální funkčnost nábytku. Sedací soupravu můžete variabilně uzpůsobit vašim představám, a to nejen volbou levého či pravého rohu, ale také za příplatek volbou rozkladu, úložného prostoru či funkcí relax (viz varianty). Volitelná funkce relax je umístěna v rohovém polštáři viz. obrázek v galerii. Úložný prostor je řešený zásuvkou. Rozklad je jednoduchý a rychlý. Dekorační polštářky nejsou součástí dodávky. Plocha spaní po rozložení (pouze varianta s rozkladem) 124×204 cm.

Zajímavý kousek Rohová sedací souprava Clarissa od dodavatele zboží FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady a teď právě za outletovou cenu! V současnosti za 38 040 Kč.