Rohová sedací souprava Fabio Lux

Prohlédněte si sedačku Fabio Lux, kterou nyní nabízíme v čalounění látkou Tatum, které ocení nejedna hospodyňka. Neutrální šedá i hnědá... více informací »
Rohová sedací souprava Fabio Lux
19 555 Kč
Ověřit dostupnost
Prohlédněte si sedačku Fabio Lux, kterou nyní nabízíme v čalounění látkou Tatum, které ocení nejedna hospodyňka. Neutrální šedá i hnědá...

Prohlédněte si sedačku Fabio Lux, kterou nyní nabízíme v čalounění látkou Tatum, které ocení nejedna hospodyňka. Neutrální šedá i hnědá barva je praktická na údržbu, snadno jí sladíte se zbytkem interiéru a pro tuto sezonu je prostě IN. Součástí dodávky jsou také 3 vyobrazené polštářky, které můžete používat jako dekoraci nebo jako praktickou pomůcku při lenošení. Kovové nožky spolu s ozdobným prošíváním podtrhují moderní vzhled sedačky. Sedačka Fabio Lux vám nabízí možnost libovolně si určit při montáži provedení rohu. Už nemusíte mít starosti s tím, jestli jste zvolili správnou variantu, sedačku Fabio totiž umístíte do každého obýváku. Sedačku dodáváme v demontu – pokud nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám ji rádi smontují a vynesou do bytu. Stačí si přiobjednat montáž nebo výnos produktu. Další skvělou výhodou sedačky jsou polohovatelné záhlavníky, které zvýší pohodlí při odpočinku u televize nebo při čtení. Jistě oceníte i rozkládání s funkcí spaní a praktický úložný prostor, kam se hravě vejdou lůžkoviny pro návštěvy nebo sezonní věci. Rozklad sedačky je jednoduchý a rychlý, takže se nemusíte bát nečekaných nocležníků.

Vysoce kvalitní produkt Rohová sedací souprava Fabio lze sehnat rovnou tady na našich stránkách v populární sekci sedací soupravy. Nyní najdete ještě ostatní kusy z této rubriky za extra cenu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Rohová sedací souprava Fabio Lux od kvalitního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady a teď se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 19 555 Kč.