Rohová sedací souprava Luneta

Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená, že lze sestavit... více informací »
Rohová sedací souprava Luneta
16 480 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená, že lze sestavit...

Univerzální rohová sedací souprava s úložným prostorem a rozkladem s funkcí spaní. Sedací souprava je univerzální, to znamená, že lze sestavit jak do pravého, tak do levého rohu a tím je tedy vhodná do jakéhokoli interiéru. Provedení hnědá-světle hnědá. Opěrákové polštáře jsou volně položené. Rozměry: – šířka 232 cm – hloubka 180 cm – výška 75/92 cm – rozměr spaní 125×200 cm – hloubka sedu 50 cm. Způsob rozkladu viz obrázek níže.

Tento kvalitní produkt Rohová sedací souprava Luneta jde nakoupit právě tady na webu v sekci sedací soupravy. Podívejte se na akční produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout top výrobky Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený produkt Rohová sedací souprava Luneta s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď právě levně! Právě lze objednat jen za 16 480 Kč.