Rohová sedací souprava Vajilla, levá rozkládací hořčicová

Elegantní sedací soupravu Vajilla nabízímev levém provedení a v čalounění hořčicovou látkou Rico. Velkou předností této celočalouněné... více informací »
Rohová sedací souprava Vajilla
25 490 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní sedací soupravu Vajilla nabízímev levém provedení a v čalounění hořčicovou látkou Rico. Velkou předností této celočalouněné...

Elegantní sedací soupravu Vajilla nabízímev levém provedení a v čalounění hořčicovou látkou Rico. Velkou předností této celočalouněné soupravy je polohovatelné záhlaví pro komfortní opření zad a hlavy. Sedačku lze snadno rozložit pro občasné přespávání vaší návštěvy, nebo pohodlné odpolední lenošení. Praktický úložný prostor zase jistě oceníte při uložení lůžkovin či sezónních věcí. Dodáváme v demontu. Provedení: levý roh látka Rico 10 hořčicová Rozměry: šířka 258 cm hloubka 164 cm výška 86/102 cm výška sedu 41 cm hloubka sedu 56 cm plocha na spaní 126×197 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Sedací souprava je dostupná i v pravém rohu a zakoupit ji můžete také v šedém provedení látky Rico – viz související produkty níže.

Tento kvalitní kus Rohová sedací souprava Vajilla, levá rozkládací hořčicová od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete zde opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 25 490 Kč.