Rohová sedací souprava Vajilla, levá rozkládací

Elegantní sedací soupravu Vajilla nabízímev levém provedení a v čalounění šedou látkou Rico. Velkou předností této... více informací »
Rohová sedací souprava Vajilla
25 490 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní sedací soupravu Vajilla nabízímev levém provedení a v čalounění šedou látkou Rico. Velkou předností této...

Elegantní sedací soupravu Vajilla nabízímev levém provedení a v čalounění šedou látkou Rico. Velkou předností této celočalouněné soupravy je polohovatelné záhlaví pro komfortní opření zad a hlavy. Sedačku lze snadno rozložit pro občasné přespávání vaší návštěvy, nebo pohodlné odpolední lenošení. Praktický úložný prostor zase jistě oceníte při uložení lůžkovin či sezónních věcí. Dodáváme v demontu. Provedení: levý roh látka Rico 12 šedá Rozměry: šířka 258 cm hloubka 164 cm výška 86/102 cm výška sedu 41 cm hloubka sedu 56 cm plocha na spaní 126×197 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Sedací souprava je dostupná i v pravém rohu a zakoupit ji můžete také v hořčicovém provedení látky Rico – viz související produkty níže.

Oblíbený a akční produkt jde koupit teď na webu ve známé rubrice sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ze zmíněné sekce za akční cenu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment.

Tento diskontní produkt Rohová sedací souprava Vajilla, levá rozkládací značky FORLIVING s.r.o. najdete zde za akční cenu! Akční cena již od 25 490 Kč.