DODEX nábytek
  1. Dodexnábytek.cz
  2. stoly a stolky
  3. psací a pracovní stoly
  4. Rohový psací stůl Retros bílý/dub

Rohový psací stůl Retros bílý/dub

Tento vynikající produkt Rohový psací stůl Retros bílý/dub od známého výrobce Biano jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 7 685 Kč.
Rohový psací stůl Retros
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
7 685

Rohový psací stůl Retros je dokonalý kousek nábytku, který spojuje funkčnost, stylový design a praktické využití prostoru. Právě tento stolek je ideálním řešením pro ty, kteří si přejí efektivně využít rohového prostoru ve svém interiéru. Jeho kombinace bílého a dubového provedení přinese do vašeho interiéru neodolatelnou eleganci a šarm minulosti.

Stolek je navržen s ohledem na praktické potřeby moderního života. Jeho rohový design vám umožní optimalizovat prostor v místnosti, díky čemuž budete mít útulný a funkční pracovní místo. Díky široké pracovní ploše máte dostatek místa pro počítač, psací potřeby i dekorace.

Stůl je vybaven praktickými úložnými možnostmi. Disponuje zásuvkami a odkládacími prostory, do kterých můžete snadno uschovat dokumenty i psací potřeby. Tímto způsobem si udržíte váš pracovní prostor vždy čistý, uspořádaný a připravený na vaši produktivitu.

Kromě své praktické stránky vyniká rohový psací stůl také svým designem. Kombinace bílé barvy a dubového dřeva přinese do vašeho interiéru vkusný stylový prvek. Jeho retro inspirace mu dodává jedinečný charakter, díky čemuž snadno vytvoří příjemnou atmosféru i ve vašem interiéru.

Specifikace produktu:

Kapka retro stylu
Moderní design
Dostatek úložného prostoru

Série: Retros, Hmotnost: 38 kg, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Rohové, Úložný prostor: Kombinace, Hloubka: 81 cm, Šířka: 145 cm, Výška: 75,5 cm

Dostupnost Skladem
Výrobce Tvilum