rošt Flex R6

Lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy.... více informací »
rošt Flex R6
2 584 Kč
Ověřit dostupnost
Lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy....

Lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ta jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Rozměry 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm. Záruka: 2 roky Počet lamel: 28 kusů Šířka lamel: 36 mm Pouzdra: výkyvná, gumová, zdvojená Výška roštu: 7,5 cm Nosnost: do 120 kg Doporučené matrace: pěnové, latexové

Super produkt máte možnost nakoupit právě nyní na stránkách v rubrice rošty k matracím! Prozkoumejte akční produkty z naší kategorie v bezva akci. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní sortiment. Podívejte se sami.

Tento kvalitní kus rošt Flex R6 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. seženete u nás za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 2 584 Kč.