Rošt Masív v rámu

Rošt s pevným bukovým rámem, vhodný pro pružinové/taškové matrace, doporučené max. zatížení: 120 kg. Rozměry 70x200 cm,... více informací »
Rošt Masív v rámu
1 453 Kč
Ověřit dostupnost
Rošt s pevným bukovým rámem, vhodný pro pružinové/taškové matrace, doporučené max. zatížení: 120 kg. Rozměry 70x200 cm,...

Rošt s pevným bukovým rámem, vhodný pro pružinové/taškové matrace, doporučené max. zatížení: 120 kg. Rozměry 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm. Záruka: 2 roky Počet latí:14 kusů Šířka laťky: 8 cm Výška roštu: 6 cm

Oblíbený a kvalitní kus Rošt Masív v rámu máte možnost pořídit rovnou tu na stránkách umístěný v sekci rošty k matracím! Vyberte si ještě ostatní zboží z naší kategorie v akci! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající výrobky za příznivé ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Rošt Masív v rámu od značky s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit tady a teď právě extra výhodně! V akci za cenu 1 453 Kč.