rošt Twinpak

Lamelový nepolohovatelný rošt. Rošt dodáváme v demontu, do šíře 100 cm jako jednolamelový rošt, nad šíři 100 cm jsou lamely... více informací »
rošt Twinpak
1 969 Kč
Ověřit dostupnost
Lamelový nepolohovatelný rošt. Rošt dodáváme v demontu, do šíře 100 cm jako jednolamelový rošt, nad šíři 100 cm jsou lamely...

Lamelový nepolohovatelný rošt. Rošt dodáváme v demontu, do šíře 100 cm jako jednolamelový rošt, nad šíři 100 cm jsou lamely rozděleny na 2 části. Rošt Twinpak musí být podepřený po celé délce na stranách i uprostřed. Rošt je díky své nízké výšce (4 cm) vhodný do každého rámu postele (u dvoulůžka musí mít rám středovou příčnici kvůli podepření roštu). Vlastnosti roštu: výška roštu 4 cm počet lamel 28 ks šířka lamely 36 mm poudra pevná, gumová, zdvojená max. zátěž do 120 kg (na každou stranu roštu) doporučený rošt pro pěnové a latexové matrace

Tento oblíbený výrobek najdete aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené sekci rošty k matracím. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této kategorie jednoduše online! Významný výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě kvalitní zboží. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek rošt Twinpak od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách v akci! V akci od 1 969 Kč.