Rozkládací kanape RANDA, Megan 359

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění petrolejovou látkou Megan 359. Konstrukce sedačky bez područek je z... více informací »
Rozkládací kanape RANDA
13 690 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění petrolejovou látkou Megan 359. Konstrukce sedačky bez područek je z...

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění petrolejovou látkou Megan 359. Konstrukce sedačky bez područek je z masivního dřeva v dezénu buk. Záda jsou v černé látce, kanape není vhodné do prostoru. Sedačka s bonelovými pružinami vám zajistí komfortní posezení, díky možnosti rozkladu i poležení. Doporučujeme přikoupení křesla či sedací soupravy s područkami ve stejném designu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pokud vás tento model zaujal, ale nevyhovuje vám odstín čalounění a dezén, neváhejte a kontaktujte nás! Počítejte však s příplatkem a delším termínem výroby.

Diskontní produkt Rozkládací kanape RANDA, Megan jde nakoupit ještě u nás v oblíbené rubrice sedací soupravy! Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Rozkládací kanape RANDA, Megan 359 od skvělého a známého výrobce FORLIVING s.r.o. je k získání tady a teď se slevou. Aktuálně stojí u nás 13 690 Kč.