Rozkládací kanape RANDA, Megan 360

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle šedou látkou Megan 360. Konstrukce sedačky bez područek je z... více informací »
Rozkládací kanape RANDA
21 062 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle šedou látkou Megan 360. Konstrukce sedačky bez područek je z...

Moderní kanape Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle šedou látkou Megan 360. Konstrukce sedačky bez područek je z masivního dřeva v dezénu ořech. Záda jsou v černé látce, kanape není vhodné do prostoru. Sedačka s bonelovými pružinami vám zajistí komfortní posezení, díky možnosti rozkladu i poležení. Doporučujeme přikoupení křesla či sedací soupravy s područkami ve stejném designu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pokud vás tento model zaujal, ale nevyhovuje vám odstín čalounění a dezén, neváhejte a kontaktujte nás! Počítejte však s příplatkem a delším termínem výroby.

Vynikající kus Rozkládací kanape RANDA, Megan 360 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde teď opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 21 062 Kč.