Rozkládací pohovka CORNER

Pohovku Corner nabízíme v čalounění příjemnou látkou v modrém odstínu. Pohovku dodáváme vč. taburetu, díky kterému získáte na pohled rohovou... více informací »
Rozkládací pohovka CORNER
10 346 Kč
Ověřit dostupnost
Pohovku Corner nabízíme v čalounění příjemnou látkou v modrém odstínu. Pohovku dodáváme vč. taburetu, díky kterému získáte na pohled rohovou...

Pohovku Corner nabízíme v čalounění příjemnou látkou v modrém odstínu. Pohovku dodáváme vč. taburetu, díky kterému získáte na pohled rohovou sedací soupravu. Doporučujeme ji především do designových a moderně zařízených zasedacích místností. Sedák i opěrák jsou vyplněny pěnou pro ještě pohodlnější posed. Velkou výhodou této sedací soupravy je možnost rozložení. Základem je tedy klasická sedačka s opěrami rukou, u které můžete po sklopení opěradla vytvořit prostornou pohovku na spaní. Nožky pohovky Corner jsou vyrobeny ze dřeva v černé barvě. Nosnost dvojsedáku je 100 kg pro jedno místo.

Tento diskontní kus Rozkládací pohovka CORNER od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady nyní skutečně výhodně! Cena od 10 346 Kč.