Rozkládací pohovka PERU, Westa 5

Pohodlnou pohovku Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce pohovky je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný... více informací »
Rozkládací pohovka PERU
19 690 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlnou pohovku Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce pohovky je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný...

Pohodlnou pohovku Peru nabízíme v hnědé látce Westa 5. Konstrukce pohovky je z tvrdého dřeva, sedák a opěrák je vyplněný kvalitní HR pěnou, která vám zaručí maximální pohodlí a dlouhou životnost. Černé plastové nožky mají výšku 25 mm. Celočalouněnou pohovku hravě a jednoduše rozložíte pro příležitostné spaní, integrovaný úložný prostor zajisté oceníte pro uložení lůžkovin. K rozkládací pohovce doporučujeme též křeslo Peru z naší nabídky (viz související produkty). Rozměry: – šířka 239 cm – hloubka 97 cm – výška 97 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 59 cm – plocha na spaní 200×147 cm

Levný produkt Rozkládací pohovka PERU, Westa máte možnost dostat již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice sedací soupravy. Vyberte si unikátní produkty z naší rubriky za výhodnou cenu!

Nejprodávanější kus Rozkládací pohovka PERU, Westa 5 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete nakoupit právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 19 690 Kč.