Rozkládací pohovka Tammy 3sed

Moderní pohovka Tammy 3sed s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Třímístná pohovka má praktický rozklad i úložný... více informací »
Rozkládací pohovka Tammy 3sed
17 635 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Tammy 3sed s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Třímístná pohovka má praktický rozklad i úložný...

Moderní pohovka Tammy 3sed s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Třímístná pohovka má praktický rozklad i úložný prostor. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohovku vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení křesla ze stejné kolekce (viz související produkty). Pohovku Tammy snadno rozložíte na lůžko o rozměru 115×195 cm, a tak hravě vyřešíte občasné přespání návštěvy. Další nespornou výhodou sedačky je její úložný prostor, kam schováte lůžkoviny nebo sezonní oblečení. Záda pohovky nejsou očalouněná, tedy ji nedoporučujeme umístit do prostoru.


Tento neodolatelný produkt je dostupný aktuálně tady na našich stránkách v populární rubrice sedací soupravy. Podívejte se na ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze!

Tento velmi oblíbený produkt Rozkládací pohovka Tammy 3sed originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete dostat momentálně na webu se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 17 635 Kč.