Rozkládací souprava RANDA, Megan 360

Rozkládací sedací soupravu Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle šedou látkou Megan 360. Konstrukce sedačky je z... více informací »
Rozkládací souprava RANDA
23 985 Kč
Ověřit dostupnost
Rozkládací sedací soupravu Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle šedou látkou Megan 360. Konstrukce sedačky je z...

Rozkládací sedací soupravu Randa nabízíme za super cenu v čalounění světle šedou látkou Megan 360. Konstrukce sedačky je z masivního dřeva v dezénu ořech. Záda jsou v černé látce, souprava není vhodná do prostoru. Sedačka s bonelovými pružinami vám zajistí komfortní posezení, díky možnosti rozkladu i poležení. Doporučujeme přikoupení křesla ve stejném designu (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Pokud vás tento model zaujal, ale nevyhovuje vám odstín čalounění a dezén, neváhejte a kontaktujte nás! Počítejte však s příplatkem a delším termínem výroby.


Velmi prodávaný produkt Rozkládací souprava RANDA, Megan 360 můžete pořídit právě zde tady u nás umístěný v sekci sedací soupravy! Nyní koupíte akční produkty z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Velmi oblíbený kousek Rozkládací souprava RANDA, Megan 360 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu! Teď v akci 23 985 Kč.