Růžové křeslo Parden

Designové nevšední křeslo Parden bude ozdobou vašeho domova. Nezvyklý tvar z něj dělá originální kousek, kterého si všimne každá návštěva.... více informací »
Růžové křeslo Parden
Designové nevšední křeslo Parden bude ozdobou vašeho domova. Nezvyklý tvar z něj dělá originální kousek, kterého si všimne každá návštěva....

Designové nevšední křeslo Parden bude ozdobou vašeho domova. Nezvyklý tvar z něj dělá originální kousek, kterého si všimne každá návštěva. Příjemné posezení je zaručeno látkou sametového typu a dekoračními opěrnými polštářky. O podpěru a stabilitu se starají nízké dřevěné nožky v dekoru buk. Sedadlový polštář není snímatelný, ale potahy na polštářích a potah křesla je vybaven zipem. Křeslo prošlo testem Martindale na oděruodolnost textilie (vydrží až 60 000 oděrek). Nosnost křesla je přibližně 120 kg. Dodáváme v demontu včetně polštářků ve stejném barevném vyhotovení. Provedení: látka Kronos 27 růžová nohy dřevo, dekor buk jádro křesla dřevotříska a PUR pěna výplň molitan Křeslo nabízíme ve více barvách – viz související produkty níže.

Zcela unikátní kus Růžové křeslo Parden máte možnost nakoupit v pohodě tu na webu v populární kategorii křesla! Nyní získáte skvělé produkty z této populární rubriky ve slevě. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající sortiment Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Růžové křeslo Parden s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Akční cena od 6 890 Kč.