Sada 2 konferenčních stolků Oscars 1,

Nabízíme vám sadu dvou konferenčních stolků z kolekce Oscars. Tyto nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a... více informací »
Sada 2 konferenčních stolků Oscars 1
1 880 Kč
Ověřit dostupnost
Nabízíme vám sadu dvou konferenčních stolků z kolekce Oscars. Tyto nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a...

Nabízíme vám sadu dvou konferenčních stolků z kolekce Oscars. Tyto nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především pak v obývacím pokoji. Konferenční stolky jsou vyrobeny z laminované MDF desky v dezénu ořechového dřeva s černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Menší stolek má rozměr 65 x 65 x 32 cm. Stolky nabízíme také s deskou v dezénu matné bílé barvy a dub sonoma. Zakoupit je můžete také v sadě po 3, či v jiných rozměrech – viz související produkty níže.


Neodolatelný výrobek lze pořídit rovněž tu na našem webu umístěný v sekci konferenční stolky. Najděte si parádní výrobky z naší kategorie v bezva akci!

Tento kvalitní a žádaný produkt Sada 2 konferenčních stolků Oscars 1, od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 1 880 Kč.