Sada 3 konferenčních stolků Oscars 3,

Nabízíme vám sadu 3 konferenčních stolků z kolekce Oscars. Tyto nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a... více informací »
Sada 3 konferenčních stolků Oscars 3
1 390 Kč
Ověřit dostupnost
Nabízíme vám sadu 3 konferenčních stolků z kolekce Oscars. Tyto nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a...

Nabízíme vám sadu 3 konferenčních stolků z kolekce Oscars. Tyto nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především pak v obývacím pokoji. Konferenční stolky jsou vyrobeny z laminované MDF desky v dezénu dřeva ořechu s černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Střední stolek je o rozměru 35 x 35 x 39 cm, malý stolek má rozměr 30 x 30 x 36 cm. Stolky nabízíme také s deskou v matné bílé barvě a dezénu dub sonoma. Zakoupit je můžete také v sadě po 2, či v jiných rozměrech – viz související produkty níže.

Vysoce kvalitní produkt Sada 3 konferenčních stolků můžete najít pohodlně tu na našich stránkách v oblíbené sekci konferenční stolky! Najděte si parádní produkty z této sekce jednoduše online! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží

Tento unikátní kus Sada 3 konferenčních stolků Oscars 3, od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít právě zde téměř zdarma! Akční ceny již od 1 390 Kč.