DODEX nábytek
  1. Dodexnábytek.cz
  2. Dekorace
  3. dekorace na zeď
  4. obrazy
  5. Sada obrazů Melodia 3 ks 35×45 cm vícebarevná II

Sada obrazů Melodia 3 ks 35×45 cm vícebarevná II

Kvalitní a žádaný produkt Sada obrazů Melodia 3 ks 35x45 cm vícebarevná II od výrobce se zárukou kvality Biano je k sehnání v aktuální nabídce v akci. Levně za cenu 1 879 Kč.
Sada obrazů Melodia 3 ks 35x45
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 879

Sada obrazů Melodia se bude skvěle vyjímat na stěnách každé moderní domácnosti. Ať už bude zdobit zeď nad vaší sedací soupravou, postelí v ložnici, či komodou, vždy vás bude lákat k odpočinku dnem i nocí. Záleží pouze na vaší fantazii, kde ji umístíte, protože se bude vyjímat zkrátka kdekoli si budete přát!

Sadu Melodia tvoří tři obrazy, které decentně, zato netradičně představuje osobitý charakter každého z nás. A to díky znázornění ženy a květů umístěných v oblasti hlavy. Unikátní hodnotu vaší jedinečné osobnosti tak skvěle přenese tento set obrazů, který si můžete libovolně výškově umístit podle vašich možností. Celkový design podtrhává černé orámování, které jasně udává, kde obraz začíná a končí.

Specifikace produktu:

Moderní designové provedení
Motiv charakteru každé osobnosti

Celková tloušťka: 2 cm, Materiál: 100% MDF, Materiál rámu: 100% plast, Motiv: Lidé, Počet dílů: Vícedílné, Provedení: Na dřevě, Rám: S rámem, Tvar: Obdélník, Způsob malby: Tištěné, Délka: 35 cm, Výška: 45 cm

Dostupnost Skladem
Výrobce Wallity