Šatní skříň 06

Šatní skřín je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5... více informací »
Šatní skříň  06
4 535 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skřín je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5...

Šatní skřín je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Uvnitř skříně naleznete výsuv na ramínka a 2 police. Dodáváme v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Akční produkt Šatní skříň 06 dostanete právě zde tu na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně. Nyní můžete koupit ostatní zboží z této známé kategorie za příznivou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento neodolatelný kus Šatní skříň 06 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě teď za výhodnou cenu. Teď v akci 4 535 Kč.