Šatní skříň 2+1P

Kombinovaná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a zásuvku. Vnitřní vybavení... více informací »
Šatní skříň  2+1P
16 065 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a zásuvku. Vnitřní vybavení...

Kombinovaná šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 2 plné dveře a zásuvku. Vnitřní vybavení skříně naleznete v galerii. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dno zásuvky a záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.


Tento neodolatelný výrobek Šatní skříň 2+1P lze zakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci šatní skříně! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této známé sekce za nejlepší ceny! Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává špičkové výrobky.

Oblíbený kus Šatní skříň 2+1P od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď právě téměř zdarma. Teď v akci 16 065 Kč.