Šatní skříň 2D, sonoma/

Šatní skříň Antalia 2D nabízíme z lamina o síle 16 mm v dekoru dub sonoma, přední plochy jsou z MDF bílá soft. Díky kombinaci... více informací »
Šatní skříň  2D
4 645 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní skříň Antalia 2D nabízíme z lamina o síle 16 mm v dekoru dub sonoma, přední plochy jsou z MDF bílá soft. Díky kombinaci...

Šatní skříň Antalia 2D nabízíme z lamina o síle 16 mm v dekoru dub sonoma, přední plochy jsou z MDF bílá soft. Díky kombinaci 2 struktur najde využití jak v obýváku či ložnici v dřevěném stylu, tak se světlým laminovaným nábytkem. Skříň má 2 klasické dveře, za kterými naleznete závěsnou šatní tyč z kovu a polici. Dodáváme v demontu. Moderní provedení geometricky nestandardních úchytek přitahuje pozornost a nenechají lhostejným ani toho nejvybíravějšího zákazníka. Prohlédněte si i další prvky kolekce Antalia (viz související produkty).

Ve slevě tento produkt Šatní skříň 2D, sonoma/ získáte právě nyní tu na webu v populární kategorii šatní skříně. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za super peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky. za dobré ceny!

Vysoce kvalitní produkt Šatní skříň 2D, sonoma/ od společnosti s úžasnou pověstí FORLIVING s.r.o. jde získat v naší online nabídce opravdu levně. Ve skvělé akci za 4 645 Kč.