Šatní skříň 2D1S

Praktická šatní skříň z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Šatní skříň se 2 plnými dveřmi a velkou zásuvkou nabízíme v provedení dub... více informací »
Šatní skříň  2D1S
3 881 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická šatní skříň z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Šatní skříň se 2 plnými dveřmi a velkou zásuvkou nabízíme v provedení dub...

Praktická šatní skříň z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Šatní skříň se 2 plnými dveřmi a velkou zásuvkou nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Za plnými dveřmi je praktická šatní tyč. Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní šatní skříň je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Šatní skříň můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.


Žádaný výrobek Šatní skříň 2D1S jde získat právě zde na našem webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží ze zmíněné sekce ve slevě! Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Šatní skříň 2D1S originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady teď skutečně výhodně! Ceny již od 3 881 Kč.